
Citroën C4 Cactus - 1.2 VTi Business // CLIMA // CRUISE // CAMERA // TREKHAAK // PDC //
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 141.246 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-ZTP-73 |
| Datum deel 1 | 27-03-2015 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Paars metallic |
| Gewicht | 940 kg |
| Trekgewicht max | 720 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.500 kg
Hoogte: 148 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 105 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 295): Afleverinspectie inclusief onderhoud en APK.: Kosten afleverinspectie met kleine beurt, nieuwe apk keuring en €295,- Rijklaarmaakkosten-pakket inclusief onderhoud volgens fabrieksspecificatie's, nieuwe APK, Bovag 40 punten check. Let op dit zijn optionele kosten. Het vervangen van de distributieriem (indien nodig) valt niet binnen het afleverpakket. Inruil/financiering mogelijk. Bezichtiging buiten openingstijden (ook op zondag en in de avonduren) is mogelijk na telefonische afspraak. Informatie buiten openingstijden, 7 dagen per week tot 22.30 tel:06-51204900. Auto Centrale Alkmaar Berenkoog 3 1822 BH ALKMAAR
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
Overig
- Trekhaak afneembaar
= Bijzonderheden =
Dit is echt zo'n zakenauto waarbij collega's steeds willen meerijden. En geef ze eens ongelijk. Deze auto is uitgerust met een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Het luxeniveau in deze Citroen is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Met navigatiesysteem, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
In de Citroen C4 Cactus heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Kosten afleverinspectie met kleine beurt, nieuwe apk keuring en €295,- Rijklaarmaakkosten-pakket inclusief onderhoud volgens fabrieksspecificatie 's, nieuwe APK, Bovag 40 punten check en 12 maanden Bovag garantie €1.295,- Let op dit zijn optionele kosten. Het vervangen van de distributieriem (indien nodig) valt niet binnen het afleverpakket. Inruil/financiering mogelijk. Bezichtiging buiten openingstijden (ook op zondag en in de avonduren) is mogelijk na telefonische afspraak. Informatie buiten openingstijden, 7 dagen per week tot 22.30 tel:06-51204900. Auto Centrale Alkmaar Berenkoog 3 1822 BH ALKMAAR
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























