
Citroën C4 Cactus - 1.2 VTi Shine Cruise Camera Clima Bluetooth 17 Inch Hoogzitter
Algemeen
| Prijs | € 5.900 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 129.365 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-158-HG |
| Datum deel 1 | 06-08-2014 (import) |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 940 kg |
| Trekgewicht max | 720 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2014 - jan. 2015
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 173 x 154 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Ploegh Molenweg 4 9231HS SURHUISTERVEEN, NL 0512-361251 http://www.garageploegh.nl info@garageploegh.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Styling pack
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Climat-control
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Bluetooth
- HOOGZITTER
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Onderhoudshistorie
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Citroën C4 Cactus van het bouwjaar 2014 heeft 129365 kilometer op de teller staan. Deze stoere auto wordt aangedreven door een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Tot de uitrusting van deze Citroën behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen en LED-dagrijverlichting.
Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Met de routebegeleiding van het navigatiesysteem kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. De elektronische systemen in deze Citroën helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Ook is de Citroën uitgerust met: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Citroën C4 Cactus heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
= Bedrijfsinformatie =
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten. LIEVER NIET MAILEN MAAR BELLEN! GARAGE PLOEGH 0512 - 36 12 51
Inruilen doen we graag en op afspraak zijn wij geopend tot 22.00uur.
Wij vinden het prettig als u belt.
U bent van harte welkom bij ons aan de molenweg 4
0512-361251 info@garageploegh.nl
06-43530009 Whatsapp
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























