
€ 12.950
| Prijs | € 9.945 |
| Bouwjaar | Februari 2017 |
| Kilometerstand | 78.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NK-952-V |
| Datum deel 1 | 27-02-2017 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,00 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 950 kg |
| Trekgewicht max | 725 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
De auto wordt verwacht!
We zijn uitsluitend geopend op afspraak!
We werken met scherpe internet meeneemprijzen. Inruil is mogelijk op handelsbasis.
U kunt bij ons terecht voor:
- Financiering
- Garantie tegen meerprijs!
- Inkoop
- Zoekopdrachten
- Bemiddeling
- Inruil van uw huidige auto
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten ontleend worden.
Graag tot ziens:
Van Veen Automotive
Breemarsweg 177
7553 HG Hengelo
Tel: 06-14681185
Email: info@vanveen-automotive.nl