
Citroën C4 Coupé - 1.6 VTR+ Carplay APK NIEUW Airco Cruise NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 223.309 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 25-SJ-RX |
| Datum deel 1 | 31-01-2006 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1511 kg |
| Trekgewicht onger. | 637 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2004 - sep. 2008
Referentienummer: 224
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 194 km/u
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 169 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Extra
- Warmtewerende voorruit
Interieur & Comfort
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- stuur leder
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- ESP en ASR
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Citroën C4 Coupé verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































