
Citroën C4 Picasso - 1.6 VTi Business 5p
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 192.124 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 09 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 21-SZR-8 |
| Datum deel 1 | 10-01-2012 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Metallic of parelmoerlak gris fer |
| Gewicht | 1390 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | juli 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2006 - 2010
Typenummer: CA
Technische informatie
Koppel: 160 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Lengte: 459 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Tissu, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,1 l/100km (1 op 9,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Geen aflevering: De prijs is Meeneemprijs
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- Navigatie full map + hard disk
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Inruil auto loopt en rijdt prima meeneem prijs!!!!
5 persoons op kenteken 7 zitplaatsen.
Representatief, luxueus en veelzijdig, dat zijn de belangrijkste kwaliteiten van de Citroen C4 Picasso. Deze auto uit 2012 heeft een tellerstand van 192124 kilometer. De benzinemotor met handgeschakelde vijfversnellingsbak levert uitstekende rijprestaties. Verder is de Citroen uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem met harde schijf is met het audiosysteem gecombineerd. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Achter het stuur van deze Citroen bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. De Citroen is standaard voorzien van: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroen C4 Picasso samen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Om deze Citroen echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Onze auto's worden met de grootste zorg geselecteerd. Wij adverteren met de juiste km.stand en juiste uitvoeringen. Op verzoek is het mogelijk om bij ons een onafhankelijke DEKRA occasionkeuring uit te laten voeren. Ook zijn al onze occasions voorzien van een Nederlandse Auto Pas. Inruil Camper, Caravan, scooter, auto mogelijk. Woorden die bij ons bedrijf passen zijn: Kwaliteit, Klantvriendelijk, Service gericht. Het is ook mogelijk na telefonisch overleg om buiten kantoor uren te komen kijken.
Hoeveel kost een Citroën C4 Picasso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























