
Citroën C4 Picasso - 1.6 VTi Image 5p. - Climate - Trekhaak - Nap -
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | Januari 2010 |
| Kilometerstand | 137.869 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 04-KJV-4 |
| Datum deel 1 | 07-01-2010 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1433 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ruime en comfortabele Citroën C4 Picasso aangeboden.
De auto rijdt en schakelt goed en heeft een originele kilometerstand van 137.869 km (NAP). Ideale gezinsauto met veel ruimte en comfortabele opties.
Gegevens:
Bouwjaar: 2010
Kilometerstand: 137.869 km (NAP)
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Aantal deuren: 5
Opties:
Climate control
Cruise control
Trekhaak
Elektrische ramen
Centrale deurvergrendeling
Auto verkeert technisch en optisch in nette staat en is direct rijklaar.
Inruil bespreekbaar.
Bezichtiging op afspraak mogelijk.
- Kenteken: 04-KJV-4
- Merk: Citroen
- Model: C4 Picasso
- APK tot: 31-01-2027
- Tellerstand: 137869 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5FW
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1433 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 447 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Spinveld Autobedrijf
Spinveld 35a, 4815 HR Breda
Hoeveel kost een Citroën C4 Picasso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































![Tesla Model 3 - Long-Range AWD 351pk 75 kWh 92.9% SoH [ AUTOPILOT+19 INCH+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autowereld.nl/I761921447/240x180/tesla-model-3-long-range-awd-351pk-75-kwh-92-9-soh-autopilot-19-inch-premium-audio.jpg)


