
Citroën C4 Picasso - 1.8-16V Ambiance 5p|NAP|APK|Airco
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 218.175 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 50-ZF-FG |
| Datum deel 1 | 17-01-2008 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1749 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1445 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 183 x 166 cm
Wielbasis: 273 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 190 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 11,3 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
MEENEEMPRIJS! Door inruil verkregen.
Auto start, rijdt en schakelt goed.
Goede schoonmaakbeurt nodig.
Meeneemprijs
Geen nieuwe auto.
Export, handel of handige Harry
Openingstijden
Ma t/m vr: 09:00 – 17:00
Za: 10:00 – 16:00
Graag vooraf even bellen of een bericht sturen.
Buiten openingstijden is in overleg mogelijk.
Hoeveel kost een Citroën C4 Picasso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























