
Citroën C5 Aircross - 1.2 PureTech Business | Nieuwe Riem | Stoelverwarming | Camera | Cruise control | Navigati
Algemeen
| Prijs | € 17.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 50.166 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 03 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-146-PX |
| Datum deel 1 | 31-03-2020 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2022
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.960 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 186 x 170 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Licht grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 6 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schoon B.V. Electronicaweg 2 9503EX STADSKANAAL, NL 0599613380 http://www.autobedrijf-schoon.nl verkoop@autobedrijfschoon.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Al onze occasions worden rijklaar afgeleverd, tenzij anders aangegeven, dit is inclusief:
- Afleveringsbeurt
- Nieuwe APK keuring (indien nodig)
- Professioneel gereinigd van binnen en buiten
- Brandstof voor de eerste kilometers
- Garantie (BOVAG - Renault Top Occasion Garantie - Dealergarantie)
Hiervoor brengen wij GEEN extra kosten in rekening, we leveren al onze auto`s RIJKLAAR af.*
De Renault Autoverzekering
Een verzekering met voordelen:
- Heldere polisvoorwaarden.
- Schadeherstel bij uw eigen dealer.
- Schadeherstel met originele onderdelen.
- Gunstige nieuwwaarde regeling en occasionwaarde regeling.
- Scherpe premie.
- € 0,- Eigen risico.
Financiering
U heeft de occasion gevonden die het beste bij u past?
Dan kunnen wij er ook voor zorgen dat de financiering perfect voor u wordt geregeld.
Deze wordt verzorgd door Renault Financial Services, de huisleverancier van Renault op het gebied van leasing & financiering.
Vraag naar de voorwaarden en de mogelijkheden.
*Let op! Geld lenen kost geld*
| Op al onze leveringen zijn de algemene Bovag voorwaarden van toepassing |
* Het updaten van navigatiesystemen behoort niet tot het rijklaarmaken.
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















