
Citroën C5 Aircross - 1.2 PureTech C-Series Deluxe (APPLE CARPLAY, PARKEERSENSOREN, PARELMOER, CRUISE CONTROL, L
Algemeen
| Prijs | € 12.945 |
| Prijs excl. BTW | € 10.768 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 119.933 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JHJ-30-Z |
| Datum deel 1 | 08-07-2020 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R18
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 197 x 165 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Bekleding: Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur parelmoer
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Achteruitrijcamera (optioneel)
- Afneembare trekhaak (optioneel)
- Android Auto
- Apple Carplay
- Climate
- Comfort-stoelen
- Digitaal display
- Digital display
- Keyless
- Kleur parelmoer
- Lane assist
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parelmoer
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Sportstuur
- Start/stop systeem
- Stoelverwarming (optioneel)
- trekhaak (optioneel)
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Citroen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, verstelbare lendensteunen en verschuifbare achterbank.
Voor het overzicht tijdens iedere rit is deze Citroen C5 AIRCROSS voorzien van een gemakkelijk afleesbaar digitaal dashboard. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met DAB!) en het navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur of met spraak. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Deze auto is voorzien van regensensor, cruise control, sportstuurwiel, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroen C5 AIRCROSS samen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Citroen. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. De actieve dodehoekdetectie minimaliseert het gevaar van ongelukken wanneer u afslaat of inhaalt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Citroen bovendien accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























