
Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Feel Aut
Algemeen
| Prijs | € 23.500 |
| Prijs excl. BTW | € 19.477 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 76.323 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-770-LD |
| Datum deel 1 | 28-02-2023 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Platinum grey (grijs metallic) |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 77 |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kamerlingh Onnesweg 28
2991XL Barendrecht
010-3116885
www.mulder-mazda.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - nov. 2023
Referentienummer: 12638
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 133 kW (181 PK)
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 133 kW (181 PK)
Wielbasis: 273 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 64 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Accu
Accu: 14 kWh, Conditie: 99%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 28 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Overige informatie
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 30.00 kW
Elektrisch verbruik combinatierit gewogen: 165.00 kWh/100km
Elektrisch verbruik extern oplaadbaar WLTP: 165.00 kWh/100km
Actieradius extern oplaadbaar stad WLTP: 79 km
Actieradius extern oplaadbaar WLTP: 66 km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
MOBA SoH Certificaat voertuig: Citroën C5 Aircross
MOBA SoH Certificaat SoH: 99.25
MOBA SoH Certificaat afgifte datum: 2026-05-29 09:05:43
MOBA SoH Certificaat tellerstand: 76396 km
MOBA SoH Certificaat bereik snelweg gebruik in de zomer: 41 - 45 km
MOBA SoH Certificaat bereik snelweg gebruik in de winter: 34 - 38 km
MOBA SoH Certificaat bereik gecombineerd gebruik in de zomer: 51 - 57 km
MOBA SoH Certificaat bereik gecombineerd gebruik in de winter: 38 - 42 km
MOBA SoH Certificaat bereik bij stadsverkeer in de zomer: 57 - 63 km
MOBA SoH Certificaat bereik bij stadsverkeer in de winter: 43 - 47 km
MOBA SoH Certificaat batterijniveau bij de meting: 98%
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
Extra
- kunstlederen interieurdelen
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- achterbank verstelbaar
- achterstoelen drie
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bij Mulder Mazda krijgt u meer!
U ontvangt op een Mazda occasion jonger dan 8 jaar en/of tot 100.000km standaard 12 maanden “Certified “garantie of fabrieksgarantie (afhankelijk van de leeftijd) , -Nieuwe APK, -Voorgeschreven onderhoud volgens fabrieksschema, -Uitgebreide technische inspectie, -Vloeistoffencontrole, -Grondige reiniging binnen en buitenzijde, -Banden worden vervangen indien profiel onder 3mm is. (zie foto 4)
Met het “Certified Plus” ontvangt op uw Mazda bovenstaande en 24 maanden garantie, -een volle tank brandstof, -10% korting op accesoires, -3 jaar gratis vervangend vervoer bij onderhoud, voor slechts € 995,- (zie foto 4)
U ontvangt op een ander merk dan Mazda standaard 3 maanden garantie met ons “Selected” pakket (zie foto 4). -Uitgebreide technische inspectie, -Vloeistoffen controle, -Grondige reiniging binnen-buitenzijde, en APK voor minimaal 6maanden.
u kunt kiezen voor een afleverpakket “Selected Plus” (zie foto 4) waarmee u 12 maanden garantie ontvangt, -Onderhoudsbeurt volgens fabrieks opgave, -minimaal een halve tank brandstof, -Banden vervangen indien het profiel onder 3mm is, en een nieuwe APK voor slechts € 995,-.
Kom langs voor een proefrit en een scherp voorstel waarbij bijna alle inruil welkom is, WELKOM op 1 van onze vestigingen.
Graag even bellen als u wilt komen kijken of de auto nog beschikbaar is en in welke vestiging de auto staat.
Mulder Mazda, al ruim 50 jaar uw Mazda dealer voor Rotterdam, 't Groene Hart en omstreken.
Wij zijn gevestigd aan de Martin Luther Kingweg 21 in Rotterdam / de Kanaaldijk 42 in Waddinxveen / Hoogstad 1 in Vlaardingen en aan de Kamerlingh Onnesweg 28 in Barendrecht,
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























