
Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine | Pano | Stoelverw | Rijklaar geleverd incl 12 maanden BOVAG
Algemeen
| Prijs | € 23.950 |
| Prijs excl. BTW | € 19.841 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 60.210 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 november 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHV-35-D |
| Datum deel 1 | 22-11-2022 (import) |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2022 - 2025
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 64 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.310 kg
Afmetingen (LxB): 450 x 186 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Accu laadtijd: 4 uur
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Minimaal 15 ltr. brandstof en/of volle tractiebatterij, Nieuwe APK (indien van toepassing), Onderhoudsbeurt volgens schema, Technische controle
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 19" lichtmetalen velgen 'ART' (ZHJL)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakrails uitgevoerd in 'Shiny Black' met 'Matt Black' onderzijde (KK10)
- Extra getinte zijruiten en achterruit (VD09)
- full-LED koplampen
- Handsfree bediende achterklep (MO02)
- keyless entry
- mistlampen voor adaptief
- Panoramisch schuif- kanteldak (TC07)
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- keyless start
- kunstlederen/alcantara bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voorstoelen met 3 standen (WAEF)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- achterstoelen drie
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- Pack Drive Assist met Highway Driver Assist (ZVFP)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- verkeersbord detectie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- adaptief demping systeem
- Ambiance Hype Black (Buitenspiegels elektr. met geheugen, draadloze telefoonlader, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, voorstoel(en) met massagefunctie) (U0FO)
- oplaadmogelijkheid
- Pack Park Assist (parkeer assistent, rondomzicht camera) (WY25)
- Minimaal 15 ltr. brandstof en/of volle tractiebatterij
= Bijzonderheden =
Bij Bertens staat goede service centraal. Daarom ontvangt u van ons kosteloos een compleet afleverpakket bij deze auto. Hieronder verstaan wij het volgende: - 12 maanden BOVAG Garantie - onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema - technische controle - nieuwe APK (indien van toepassing) en minimaal 15 liter brandstof en/of volle tractiebatterij. Goed Beter Bertens is geen loze kreet. Het is de missie die we al ruim 40 jaar in de praktijk brengen om u als klant tevreden te maken en te houden. Heeft u interesse in dit voertuig of een vraag? Bel of e-mail direct met een van onze verkopers. Mail naar info@goedbeterbertens.nl of bel naar 013 - 5423030. Uiteraard bent u ook van harte welkom in onze showroom! Heeft u een auto in te ruilen? Ongeacht het merk kijken we graag met u naar de mogelijkheden.
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























