
Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybrid 225PK Feel / Trekhaak /
Algemeen
| Prijs | € 19.900 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 45.827 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-972-SZ |
| Datum deel 1 | 13-10-2020 |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 133 kW (181 PK)
Vermogen elektromotor(en): 90 kW (122 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 55 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 197 x 165 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 13 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Lichtgrijs
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,4 l/100km (1 op 71,4)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 36 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Geluidwerend glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 2 Sleutels
- 5 zitter
- 18 " Lichtmetalen Velgen
- 360° Camera
- Achteruitrij- Camera
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bluetooth carkit
- DAB+
- Dealeronderhouden
- Digidash
- Nationale Autopas
- Navigatie-pakket (Spraakbediening, Telefoonintegratie premium)
- Onderhoudsboekjes
- Onderhoudshistorie
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- PDC voor + achter
- RDW Tellerrapport
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Van Pelt Auto`s werkt met scherpe rijklaar prijzen.
* Minimaal 6 maanden apk
* Tenaamstelling
* Afleverinspectie
* 1 maand van Pelt garantie
Voor meer zekerheid kiest u optioneel voor het 6 maanden BOVAG garantie pakket. € 650.-
* Nieuwe apk keuring
* Professioneel gepoetst van binnen en buiten
* Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificatie
* 6 maanden van Pelt garantie
Tevens kunt u kiezen voor het 12 maanden BOVAG garantie pakket. € 950.-
* Nieuwe apk keuring
* Professioneel gepoetst van binnen en buiten
* Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificatie
* 12 maanden van Pelt garantie
Op losse biedingen en navraag naar de laagste prijs wordt niet gereageerd.
Hoewel onze advertenties met de grootst mogelijke zorg zijn samengesteld,
kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Inruil van uw huidige auto en/of motorfiets is welkom.
Financieren? Wij bieden diverse mogelijkheden waaronder Financial lease.
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























