
Citroën C5 Aircross - 1.6 PureTech Feel Bj: 2019 / Automaat / Pano / 181 pk
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 147.077 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 30-10-2019 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - apr. 2020
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.990 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 186 x 170 cm
Wielbasis: 273 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot: 171 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: MB Mobility Hoenzadrielsedijk 10 5333PA HOENZADRIEL, NL 06-23282624 http://www.mb-mobility.nl h.o.mekes@live.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Voorstoelen verwarmd)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Deze Citroen C5 Aircross verkeerd in zeer nette en goede staat.
Wij hanteren auto's zonder afleverkosten.
Nieuwe APK Keuring bij aflevering.
De auto helemaal rijklaar voor u, zonder kosten.
Eventuele inruil is mogelijk.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf, dus we kunnen u oude auto direct vrijwaren en de nieuwe auto op u naam zetten.
U heeft hier ook de mogelijkheid om te pinnen of te telebankieren.
Voor een kop koffie en een proefrit ,
bent u van harte welkom !
MB-Mobility
Hoenzadrielsedijk 10
5333 PA Hoenzadriel
tel: 06-23282624
email: h.o.mekes@live.nl
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![Citroën C5 Aircross - 1.6 PureTech Feel Aut. [ Panorama Camera Stoelverwarming]](https://cdn.autowereld.nl/I761897366/240x180/citroen-c5-aircross-1-6-puretech-feel-aut-panorama-camera-stoelverwarming.jpg)













