
Citroën C5 Aircross - 73 kWh 210pk Comfort range Business {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 48.450 |
| Prijs excl. BTW | € 40.161 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | 157 kW (213 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Ruby Red |
| Gewicht | 2084 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 2673986
Prestaties
Topsnelheid: 170 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 465 x 211 x 169 cm
Interieur
Interieurkleur: grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 289 - € 317 per kwartaal
Overige informatie
Interieur: Licht grijs
= Aanvullende opties en accessoires =
- 'Extended Ambient Lightning'
- 3x 12V-aansluitingen (voor-, achterpassagiers en kofferbak)
- 6-voudig handmatig verstelbare passagiersstoel
- 8-voudig handmatig verstelbare bestuudersstoel
- 10'' digitaal instrumentenpaneel
- 19" lichtmetalen velgen 'Moondust'
- Achterbank in 40-20-40 configuratie neerklapbaar
- Achterbank met 2 ISOFIX-bevestigingspunten op de zijstoelen
- Achterbank met verstelbare rugleuningen (tussen 21° en 33°) en middenarmsteun
- Achterspoiler
- Active Lane Departure Warning System
- Active Safety Break (camera- & radar) met Forward Collision Warning
- Adaptive Cruise Control met Stop & Go functie
- Aero voorbumper
- Ambiance Hype Grey geperforeerde premium kunstlederen/stoffen bekleding
- Anti-Drowsiness Warning
- Automatic Post-Collision Emergency Braking
- Bandenreparatiekit
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Boordlader 11kW - 3 fasen
- Centrale armsteun vóór met gesloten en gekoelde opbergruimte
- Centrale deurvergrendeling met afstandbediening
- Citroën Advanced Comfort® vering met Progressive Hydraulic Cushions
- Citroën C-ZEN lounge interieur
- Citroën Connect One (10 jaar gratis)
- Citroën Connect Plus (1 jaar gratis)
- Citroën Light Wings LED achterlichten
- Color Clips Pure Black
- Draadloze telefoonlader voor smartphones
- Drive Mode Selector
- Driver Attention Alert Camera
- Elektrisch bedienbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels met 'welcome' LED verlichting, achteruitrij stand en geheugenfunctie
- Elektrische bedienbare ramen vóór & achter met one-touch
- Elektrische handrem
- ESP & ABS met Electronic Brakeforce Distribution (EBD)
- Extended Head Up Display
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- Glossy Black afwerking voor- & achterbumper
- Hill Start Assist
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- Laadkabel type 2 (CCS) mode 3
- LED dagrijverlichting
- LED interieur verlichting
- LED koplampen, incl. Automatische Lichtsensor, Grootlichtassistent & 'welcome' functie
- Multifunctioneel stuurwiel bekleed met kunstleder en Glossy Black afwerking
- Parkeersensoren vóór, achter en VisioPark 360° camera
- Proximity Keyless Entry & Start
- Ruby Red metallic lak
- Satin Chrome afwerking onderkant voorbumper
- Snelladen tot 160 kW
- Speed Limit Information
- Stuurwielbediening
- Two Tone dak Perla Nera Black
- Uitgebreide verkeersbordherkenning met snelheids-aanbeveling
- Verstelbare vloer bagageruimte (2 standen)
- ‘Waterfall’ infotainment display met 3D navigatie
= Bijzonderheden =
Uit voorraad leverbaar
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































