
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort | Achteruitrijcamera | Airco | Apple Carplay/Android Auto
Algemeen
| Prijs | € 26.930 |
| Prijs excl. BTW | € 23.419 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 2.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 april 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KDP-36-X |
| Datum deel 1 | 15-04-2026 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1045 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 2789446
Technische informatie
Vermogen: 66 kW (90 PK)
Vermogen brandstofmotor: 65 kW (89 PK)
Koppel: 171 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.610 kg
Afmetingen (LxBxH): 407 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenauto 12 maanden € 995:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1145 kg
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 25-03-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Sfeerverlichting
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrische ramen voor en achter
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Connected services
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































