
Citroën C5 CrossTourer - 2.2 HDi Exclusive Aut. *PANO | LEATHER | XENON | MEMORY-PACK | CAMERA | JBL-SOUND | NAVI-F
Algemeen
| Prijs | € 6.945 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 222.438 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-XGJ-92 |
| Datum deel 1 | 21-07-2014 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1742 kg |
| Trekgewicht max | 1890 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2014
Referentienummer: 1910505470547
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 71 liter
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.367 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 186 x 151 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Haverkamp Auto's B.V. Woudweg 7 7395SH TEUGE, NL 0553231210 http://www.haverkamp.nl info@haverkamp.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Pack half leer (OPZ1)
- Bagage- veiligheidsnet kofferruimte (NM01)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
Bij ons in Teuge kunt u al meer dan 130 jaar ( ! ) rekenen op kwaliteit, service en transparantie. Haverkamps Automobielen B.V. is een familiebedrijf waarvan de geschiedenis teruggaat tot een smederij, opgericht in 1892.
De onderneming is als formele B.V. opgericht op 01-02-1901.
Al onze auto's hebben een volledige onderhoudshistorie en een controleerbare kilometerstand, zodat u precies weet wat u koopt.
De vermelde prijs is een meeneemprijs, inclusief Nederlands kenteken, gebaseerd op levering zonder garantie. Wilt u extra zekerheid? Vraag dan naar onze garantie-opties voor een zorgeloze aankoop.
Financiering nodig?
Neem contact op met Theo van Autofinance.nl – een betrouwbare partner met gunstige rentetarieven:
06-39469909 / theo@autofinance.nl
Wij doen er alles aan om de informatie op onze site nauwkeurig en actueel te houden. Toch adviseren wij altijd om bij aankoop de details zelf te controleren, zodat u een weloverwogen keuze maakt.
Kortom: een betrouwbare auto, transparante prijs, én financieringsmogelijkheden bij een partij die u kunt vertrouwen. Wacht niet te lang – uw nieuwe auto staat klaar!
Hoeveel kost een Citroën C5 CrossTourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







