
Citroën C5 Tourer - 3.0 HDi Exclusive
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 285.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-001-JR |
| Datum deel 1 | 09-06-2011 (import) |
| Topsnelheid | 242 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 177 kW (241 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | PEARLESCENT WHITE PAINT (KWE) |
| Gewicht | 1738 kg |
| Trekgewicht max | 1570 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2008 - 2017
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 71 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 242 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.347 kg
Afmetingen (LxB): 483 x 186 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: (FX), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 189 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Basic (inbegrepen):
Tenaamstellen en vrijwaring inruilauto.
NAP gecontroleerde kilometerstand.
Controlebeurt.
Geldige APK.
Wettelijke bescherming
- Afleverpakket Premium (€ 950 meerprijs):
Plus, met als aanvulling:
Brandstof minimaal half vol
Onderhoud vlgs fabrieksschema
Distributie indien nodig binnen 10.000km
Banden minimaal 3mm profieldiepte
Minimaal 12 maand APK
Veiligheidspakket
BOVAG 12 maand garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Basic"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18" Lichtmetalen velgen incl. spanningsmeter (019)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- zonnescherm achterruit
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Kijk voor een uitgebreide fotoreportage op www.autoridderhof.nl! Deze auto wordt u aangeboden door Auto Ridderhof, al 60 jaar ervaring in de autobranche. Alle auto's worden afgeleverd met ons Basic afleverpakket, inclusief garantie, zonder meerprijs. De auto wordt op uw naam overgeschreven, heeft een geldige APK en tevens heeft de auto een algehele controle gehad. Wilt u meer zekerheid? Kies dan voor één van onze aanvullende pakketten. Informeer bij uw verkoper zodat u weet wat de mogelijkheden zijn. Uw in te ruilen auto is bij ons van harte welkom.
Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Hoeveel kost een Citroën C5 Tourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































