
Citroën C5 X - 1.2 PureTech Business Plus| Carplay| Cruise control|
Algemeen
| Prijs | € 20.995 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 48.307 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HPP-72-K |
| Datum deel 1 | 27-04-2023 (import) |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1393 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R19
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxBxH): 481 x 182 x 149 cm
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank met armsteun
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Afdekhoes
- Head-up display
= Bijzonderheden =
Ben je op zoek naar een ruime, moderne en comfortabele auto met een luxe uitstraling? Dan is deze prachtige Citroën C5 X uit 2023 absoluut het bekijken waard! Dankzij de soepele en zuinige 1.2 PureTech motor rijdt deze C5 X heerlijk comfortabel, zowel in de stad als op lange ritten.
Met slechts 48.000 kilometer op de teller verkeert de auto in nette staat en is hij klaar voor nog vele zorgeloze kilometers.
Uitgerust met onder andere:
Parkeersensoren
Apple CarPlay
Navigatiesysteem
DAB+ radio
Digitaal dashboard
4 goede Bridgestone all season banden
De Citroën C5 X staat bekend om zijn hoge zitcomfort, royale ruimte en moderne uitstraling. Een ideale auto voor zowel zakelijke als privéritten.
Wij zijn Autobedrijf Kusters B.V, gevestigd in Vierlingsbeek. Een professionele garage met de dorpse gastvrijheid. Als PCA dealer zijn wij gespecialiseerd in Peugeot en Citroën. Aangezien veel automerken dezelfde techniek delen, kunnen wij onderhoud aan alle merken uitvoeren. Wij hebben uitleescomputers voor nagenoeg alle automerken. Onze BOVAG score is een 9,4 en onze klanten geven ons een 9,6 via klantenvertellen.nl. Daar zijn wij ontzettend trots op. Kijkt u maar eens op www.autokusters.nl.
Waarom werken wij op afspraak? Zodat u niet hoeft te wachten en we ongestoord de volledige aandacht aan u kunnen geven.
Wij zijn geen verkopers maar matchmakers! U mag ons overtuigen waarom de potentiële nieuwe auto goed bij u past.
Wij besteden veel aandacht aan onze advertenties, maar ook wij zijn mensen en kunnen een foutje maken. Voordat u besluit tot aanschaf van uw auto over te gaan controleer de voor u belangrijke punten nog even. Bereikbaarheid: Neem afrit 7 (Vierlingsbeek/Overloon) op de snelweg A73 (Nijmegen, Venlo).
Hoeveel kost een Citroën C5 X verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































