Let op! Geld lenen kost geld
Citroën Jumpy - 12 1.6 HDI L2 H1 2007 Dubbele cabine trekhaak Camera - AutoWereld.nl
 

Citroën Jumpy - 12 1.6 HDI L2 H1 2007 Dubbele cabine trekhaak Camera

09-2007, Diesel, Handgeschakeld, Bestel,
€ 3.950
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 278.812 km

Algemeen

Prijs € 3.950
Prijs incl. BTW € 3.950
Bouwjaar September 2007
Kilometerstand 278.812 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Diesel
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 05 april 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken 52-VJV-1
Datum deel 1 21-09-2007
Topsnelheid 145 km/u
Acceleratie -
Motorvermogen 66 kW (90 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1560 cc
Energielabel -
Carrosserie Bestel
Kleur -
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1764 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. 750 kg
Verbruik -
Introductiejaar januari 2007
Meer modelinformatie

Aanbieder

Vavema Automotive
Korterak 36

5306TD Brakel

0418309001

https://www.vavema.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Startonderbreker
Comfort
  • Elek. bedienbare ramen

Extra informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.880 kg
Wielbasis: 312 cm
Topsnelheid: 145 km/u
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Emissieklasse: Euro 4
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Elektrische ramen voor

Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts

Overig
- Tussenschot laag

= Bijzonderheden =

Auto trilt iets van wegen een defecte motorsteun.
The car vibrates slightly due to a faulty engine mount.

Bij Vavema Automotive staat één ding centraal: je moet met een goed gevoel de weg op kunnen. Al van jongs af aan zijn auto’s een grote passie, en die liefde voor het vak is de basis van alles wat we doen. Met jarenlange ervaring en een scherp oog voor kwaliteit selecteren we alleen auto’s waar we zelf volledig achter staan.

Bij ons geen gladde verkooppraatjes of druk om een keuze te maken. We nemen de tijd om samen te kijken naar wat echt bij je past. Of je nu komt voor een gezinsauto, een compacte stadsauto of gewoon een auto die je niet in de steek laat – bij Vavema draait het om betrouwbaarheid en eerlijkheid.

Onze auto’s zijn jong gebruikt, goed onderhouden en APK-gekeurd. Kom gerust langs om eens te kijken of te praten over wat je zoekt. Je vindt ons aan De Korterak 36 in Brakel. Voor vragen of een afspraak kun je bellen naar 0418-309001 of mailen naar info@vavema.nl. Check ook onze socials op Instagram en Facebook voor meer informatie en updates. Daarnaast vind je nog meer foto’s in HD van deze auto op onze website!

We doen ons best om onze advertenties zo zorgvuldig mogelijk op te stellen. Maar omdat we adverteren via een dataleverancier, kan er soms toch een klein foutje in de tekst sluipen. Check daarom altijd zelf de punten die jij belangrijk vindt, zoals bepaalde opties of of het een importauto is. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de advertentietekst.

Met de warme dagen sluiten wij iets eerder. Ons bedrijf is vanaf 15:00 uur gesloten. Vrijdag zijn wij gesloten vanaf 13:00!

Bedankt voor jullie begrip!

Hoeveel kost een Citroën Jumpy verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Vavema Automotive

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken