Let op! Geld lenen kost geld
Citroën Saxo - 1.1i Radio 538 81DKM NW RIEM & WATERPOMP & OLIE - AutoWereld.nl
 

Citroën Saxo - 1.1i Radio 538 81DKM NW RIEM & WATERPOMP

1999, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Rood
€ 3.499
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 81.557 km

Algemeen

Prijs € 3.499
Bouwjaar 1999
Kilometerstand 81.557 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 28 augustus 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken XN-VV-49
Datum deel 1 13-01-1999
Topsnelheid 162 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 12,80 sec
Motorvermogen 44 kW (60 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1124 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur Rood (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Rood metallic
Gewicht 780 kg
Trekgewicht max 600 kg
Trekgewicht onger. 440 kg
Verbruik -
Introductiejaar september 1998
Meer modelinformatie

Aanbieder

TCW Automotive
Westerweiden 50

7961EA Ruinerwold

0648570100

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Airbags
  • Alarm
  • Getint glas
  • Startonderbreker
Comfort
  • Stuurbekrachtiging
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur

Extra informatie

Citroen Saxo 1.1i Radio 538 81DKM!! NW RIEM & WATERPOMP
- Kenteken: XN-VV-49
- Merk: Citroen
- Model: Saxo
- APK tot: 28-08-2027
- Tellerstand: 81557 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1999
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: blauw
- Interieurnaam: 538
- Motorinhoud: 1124 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: HDZ
- Vermogen: 44 kW / 60pk
- Ledig gewicht: 780 kg
- Max. trekgewicht: 600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 3
- Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 2
Exterieur

- Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Getint glas
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Metaalkleur

Interieur

- 12-volt aansluiting voorin
- Achterbank neerklapbaar
- Bekerhouders voorin
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging

Veiligheid

- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Gordelspanners

Overige

- Bestuurdersairbag
Een zeer unieke Citroën Saxo in een radio 538 uitvoering! Een zeer zeldzame uitvoering! Een uitvoering die je bijna niet meer tegen komt. Daarboven op is ook de uitzonderlijke lage kilometerstand een unicum. Rechtreeks afkomstig van de 2e eigenaar! De Saxo 538 heeft de laatste 18 jaar bij 1 familie doorgebracht. Echter werd deze vrouw, inmiddels aardig op leeftijd (84 jaar), mede gedeeld dat autorijden niet meer zo verstandig werd geacht. Vandaar dat deze unieke Saxo 538 bij ons is beland. 

Unieke Saxo 1.1 538 uitvoering! Deze is te herkennen aan:
- diverse radio 538 badges op het koetswerk
- blauwe stoffen bekleding met een gele bies
- blauwe wijzerplaten
- gele pookknop
- gele deurknopjes
- 5 verschillende kleuren gordels
(blauw en groene gordels voorin)
(zilver, zwart en rode gordels achterin)

Aanschouw deze Saxo 538 en je komt tot de ontdekking dat hier met recht een zeer unieke Citroën Saxo staat! De stoelen zijn als nieuw, de asbak is nieuw (nooit gebruikt dan wel in gerookt), de aansteker is ook nooit gebruikt, het stuurwiel is nog steeds lekker stevig en geen slijtagesporen bij waar te nemen, de kofferbak is ook als nieuw (geen lelijke krassen etc op de wielbakken in de kofferbak, wat toch altijd wel aanwezig is). Alleen het koetswerk heeft wat lakimperfecties (dak en achterklep) omdat de auto wel auto buiten gestald stond. 

De Citroën Saxo is altijd elk jaar door een lokale dorpsgarage onderhouden. Hoe uniek is dit! Omdat het helaas wel onbekend was wanneer de distributieriem en de waterpomp waren vervangen, hebben wij de distributieriem en de waterpomp vervangen (nog geen 30km geleden is dit gebeurd). Tevens hebben we de olie ververst (nieuwe olie en oliefilter) en is er een splinternieuwe apk keuring opgekomen. Een nette originele Saxo in deze staat en met deze kilometerstand is niet meer te vinden. Zeer zeldzaam overgebleven exemplaar! De auto rijdt, schakelt en remt zeer goed. Mede door het laag ledig gewicht en 60pk voelt de Saxo ook bijzonder levendig aan. Want hij is bijzonder pittig te noemen. 

Bent u op zoek naar een unieke Saxo radio 538 uitvoering (want je vindt ze niet meer helaas)? Of bent u op zoek naar een unieke en zeldzame auto en wilt u dit stukje historie in ere houden? Kom gerust snel eens langs. 

Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en kom langs! Voor een bezichtiging en proefrit bent u van harte welkom, ook in de avonduren en in het weekend.

Graag even een bericht sturen voor vertrek (de auto kan reeds verkocht zijn). We werken op afspraak.
Als u de auto direct mee wil nemen, vergeet dan niet de limiet van uw bank MINSTENS 4 UUR van te voren te verhogen.

Wij kunnen helaas niet reageren op vragen als:
Wat is de laagste prijs
Uiterste prijs etc, etc.
Kom eerst even kijken, proefrijden etc.

Beste mensen, Wij krijgen via Marktplaats erg veel "biedingen" op deze auto. Wij waarderen uw moeite, en zijn altijd bereid om over de prijs te praten. Wilt u het echter wel een beetje bij het redelijke laten, en niet 2/3 of zelfs de helft van de prijs gaan bieden? Dit scheelt ons erg veel tijd per dag en u de teleurstelling van een afwijzing.
Naast de auto wordt de definitieve prijs van de auto bepaald, ook al doet u een goed bod.
Wij rekenen GEEN afleverkosten, eventueel is aflevering met garantie mogelijk.

We zijn dagelijks te bereiken via whatsapp en de berichteninbox van Marktplaats (24 uur per dag). Telefonisch bereikbaar dagelijks van 10.00 uur tot 19.00 uur.

Onze openingstijden zijn (op afspraak):
Maandag t/m vrijdag: 10.00 uur tot 17.30 uur.
Zaterdag: 10.00 uur tot 16.00 uur.
Zondag: op afspraak.
We zijn buiten onze openingstijden alleen geopend op afspraak.

Hopelijk zien we elkaar bij de aanschaf van uw nieuwe auto!

Met vriendelijke groet,
 
TCW Automotive
Westerweiden 50
7961 EA Ruinerwold
0648570100
handelsondernemingtcw@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Hoeveel kost een Citroën Saxo verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met TCW Automotive

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken