Let op! Geld lenen kost geld
Citroën SM - "Blanc Meije" - €32.500,- invested in 2023 "Blanc Meije" - The most important color when d - AutoWereld.nl
 
€ 59.500
58.940 km

Algemeen

Prijs € 59.500
Bouwjaar 1970
Kilometerstand 58.940 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken CI-08-59
Datum deel 1 -
Motorvermogen -
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud -
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Wit
Oorspronkelijke kleur Wit
Gewicht -
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Gallery Aaldering
Arnhemsestraat 47

6971AP Brummen

0575564055

www.gallery-aaldering.com

Vergelijkbare Citroën SM occasions

Opties & accessoires

Comfort
  • Lederenbekleding

Extra informatie

Interieurkleur: Zwart
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com info@gallery-aaldering.com

U ziet het meteen: dit is geen gewone auto. En gelukkig maar. Want in 1970 had de wereld niet nóg een brave coupé nodig. Citroën dacht daar hetzelfde over, en dus kwam er iets wat niemand zag aankomen. De SM. ‘Sa Majesté’ voor intimi, en dat zegt eigenlijk genoeg. Deze Citroën komt uit een tijdperk waarin techniek en stijl nog spannend mochten zijn, of mogen we dat niet zeggen? In dat geval zeggen we het met een knipoog.

Deze SM is er eentje uit het eerste jaar, 1970. In de kleur Blanc Meije, volgens de ontwerpers dé kleur waarin de lijnen het mooist uitkomen. En daar hadden ze gelijk in. De carrosserie lijkt bijna buitenaards, de neus is lang, de achterkant smal, het glaswerk rondom bijna futuristisch. U zou er zomaar een Concorde naast kunnen parkeren en denken: ja, ik zie overeenkomsten.

Binnenin treft u zwart leer aan, met een prachtige patina. Niet nieuw, wél precies goed. Zoals een leren jas na een paar jaar precies om uw schouders is gaan vallen. En die geur. Die geur! Onder de kap ligt de bekende Maserati V6. Citroën had eind jaren ’60 Maserati gekocht en dat lieten ze niet onopgemerkt voorbijgaan. De SM heeft een prachtige V6 motor aan boord en een karakter dat in niets lijkt op wat u kent van een doorsnee GT. De motor klinkt gretig en de versnellingsbak met vijf handgeschakelde verzetten past perfect bij het lichte stuurgevoel. Het gevoel dat deze Citroën u geeft? Binnen 100 kilometer bent u verkocht. Daarna wilt u niet meer terug.

In 2023 is deze auto voor €32.500 technisch volledig onder handen genomen door een erkende SM-specialist in Frankrijk. Geen half werk. Alles is bekeken, vernieuwd waar nodig, afgestemd zoals het hoort. Hij rijdt nu zoals een SM in 1970 bedoeld was. Alleen dan met een beetje extra zekerheid. U hoeft dus niet bang te zijn voor hydraulische kuren of Italiaanse nukken.

Euro-koplampen, airconditioning, handbak, dit is eigenlijk de versie die u wilt hebben. En het exterieur is zeer netjes. Een eerlijke, verzorgde SM waarvan u met gerust hart kunt zeggen: dit is hoe hij moet zijn.

De Citroën SM is geen auto voor mensen die haast hebben. Maar wel voor mensen die snappen wat stijl is. Voor wie wil reizen zoals Citroën het voor ogen had. Voor wie een bocht wil voelen met twee vingers aan het stuur. En voor wie, heel misschien, nog gelooft dat de toekomst er mooier uit gaat zien dan het heden, want dat is het optimisme die deze Citroën projecteert. Geloof u in deze filosofie? Neem vandaag nog contact op met Gallery Aaldering, sinds 1975 actief. Wij hebben jarenlange ervaring met het wereldwijd exporteren van onze voertuigen, vraag naar de mogelijkheden.

Hoeveel kost een Citroën SM verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Gallery Aaldering

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken