
CUPRA Leon - 1.4 TSI DSG VZ E-HYBRID CAMERA/BREMBO/NAVI/ACC/CARPLAY/STOELVERW
Algemeen
| Prijs | € 28.500 |
| Bouwjaar | Juni 2022 |
| Kilometerstand | 32.873 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | - |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Airbag. zijdelings acht.2x
- Airbags knie
- Hoofdsteunen achter
- Park control achter
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verstelbare spiegels
- Verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Stoelverwarming bestuurder
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Bumpers in kleur carrosserie
- Radio DAB
- USB
- Bluetooth
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Half lederen bekleding
- Bandenspanningscontrole
- Adaptieve cruise control
- Start en Stop systeem
- Achteruit rij camera
- Sidespoilers/steps in kleur van carrosserie
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Park control voor en achter
- APK bij aflevering
- 100% Dealeronderhouden
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Rokersvrije auto
- LED-koplampen
- Armleuning midden voor
- Middenarmsteun
- Lane assist
- Bekerhouders voor
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Stuurverwarming
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 19 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Comfort stoelen
Garanties
Extra informatie
Vortkamp al Ruim 70 jaar een begrip in de regio.
Exclusieve importeur van Dealer Occasions.
VOLKSWAGEN
AUDI
SEAT
SKODA
CUPRA
Dealer Occasions bij Vortkamp uit Enschede
Wij leveren uitsluitend Dealer onderhouden jonge occasions.
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK, en overschrijving op uw naam.
De verkoop prijs is standaard incl. 12 maanden BOVAG garantie, Afleverbeurt, Nieuwe APK en uiteraard een poetsbeurt.
Ons bedrijf is lid van BOVAG, waardoor u zeker bent van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie. Wij moeten aan strenge eisen voldoen om lid te zijn. Door regelmatige controles wordt erop toegezien dat wij hieraan ook blijven voldoen.
Inruil is echter wel mogelijk, wij geven goede inruil prijzen.
Bel voor een afspraak of kom bij ons langs. Onze gegevens vindt u op deze pagina.
Kijk op onze website vortkamp.nl voor de uitgebreide fotoreportage. Bent u nieuwsgierig geworden naar ons bedrijf? Volg ons op Facebook en Instagram !
Al onze auto's zijn dealer onderhouden (uitgezonderd inruilauto's) De volledige onderhoudshistorie is altijd aanwezig
De kilometerstand is gegarandeerd d.m.v. de onderhoudsboekjes en de Nationale Auto Pas (N.A.P.)
Bij ons vindt u altijd de meest populaire, courante en complete uitvoeringen/modellen!
Specialist op gebied van Volkswagen, Audi, Seat, Skoda en Cupra
Financieren en leasen is bij ons geen enkel probleem en tegen zeer scherpe tarieven.
Kom dus snel langs voor de auto van uw dromen.
De koffie staat klaar, graag tot ziens bij Vortkamp Enschede Midzomerweg 18 Enschede 053-7400260 of 0641778740
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Vortkamp Enschede niet aansprakelijk voor verkeerde opties of fouten in de advertentie. Ontdekt u toch een fout? Meld het ons!
Technische info
- Hybride 180 kW (Motor 1,4 L - 110 kW TSI)
- Carrosserie: 5-deurs
- Transmissie 6 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DSG
Kleur
(A1) S7 - Magnetic Tech
(A2) S7 - Magnetic Tech
(L1) LS7H -
(I1) AQ - Kleur bekleding : Zwart
(PF) - Kleur bekleding : Zwart
(PM) N3A - Bekleding stof Black Soul met koperkleur stiksels en CUPRA logo in hoofdsteun
Te koop aangeboden: CUPRA LEON 1.4 TSI DSG VZ E-HYBRID in een stoere grijze kleur. Deze hatchback met 5 deuren is uitgerust met de nieuwste technologieën en biedt zowel comfort als prestaties. Met slechts 32.873 kilometer op de teller en 12 maanden BOVAG garantie, bent u verzekerd van een betrouwbare en kwalitatieve auto. De CUPRA LEON 1.4 TSI DSG VZ E-HYBRID is voorzien van een krachtige 1.4 liter TSI motor en een soepele DSG 6 versnellingsbak. Met zijn hybride aandrijving combineert deze auto het beste van twee werelden: zuinig rijden en toch voldoende vermogen. U profiteert daarnaast van een lagere CO2-uitstoot en minder brandstofverbruik. Deze CUPRA LEON is uitgerust met een scala aan luxe opties, waaronder een camera, Brembo remsysteem, navigatiesysteem, adaptive cruise control en Apple CarPlay. Hiermee bent u altijd veilig en up-to-date onderweg. Daarnaast biedt de stoelverwarming extra comfort tijdens koude dagen. Met deze uitgebreide uitrusting bent u verzekerd van een plezierige en ontspannen rijervaring. Deze CUPRA LEON is van het bouwjaar 2022 en verkeert in uitstekende staat. De auto is dealeronderhouden en heeft een complete onderhoudshistorie. De grijze lak ziet er nog als nieuw uit en het interieur is smaakvol afgewerkt met hoogwaardige materialen. De ruime hatchback biedt voldoende plaats voor passagiers en bagage, waardoor deze auto ook zeer geschikt is voor langere ritten of gezinsgebruik. Wilt u profiteren van alle voordelen die deze CUPRA LEON te bieden heeft? Maak dan nu een afspraak voor een proefrit. Deze auto staat klaar om u te overtuigen van zijn prestaties, comfort en luxe. Neem contact met ons op voor meer informatie of bekijk onze website voor aanvullende foto's en specificaties. U bent van harte welkom in onze showroom om deze CUPRA LEON van dichtbij te bewonderen.
Hoeveel kost een CUPRA Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































