Let op! Geld lenen kost geld
CUPRA Raval - Essential 39 kWh 135 PK | Adaptieve Cruise Control | Parkeersensoren Achter | LED Verlicht - AutoWereld.nl
Geen foto beschikbaar
Geen foto beschikbaar
Geen foto beschikbaar
Geen foto beschikbaar
€ 26.490
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 16 km

Algemeen

Prijs € 26.490
Prijs excl. BTW € 22.012 excl. BTW
Bouwjaar Oktober 2026
Kilometerstand 16 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Elektrisch
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 30 oktober 2030
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken NDP-33-J
Datum deel 1 30-10-2026
Topsnelheid 160 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 9,90 sec
Motorvermogen 99 kW (135 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud -
Energielabel A
Carrosserie Hatchback
Kleur Blauw
Oorspronkelijke kleur Fiord blue
Gewicht 1489 kg
Trekgewicht max 500 kg
Trekgewicht onger. 500 kg
Verbruik -
Introductiejaar april 2026
Meer modelinformatie

Aanbieder

Van den Brug Heerenveen
Zilverweg 5

8445PE Heerenveen

0513-633054

https://vandenbrug.nl/

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Regensensor
  • Stuurbekrachtiging
Tuning
  • Sportstoelen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur
Overige
  • Lichtmetalenvelgen
  • Elek. bedienbare ramen

Extra informatie

Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 260038

Technische informatie
Koppel: 267 Nm

Aandrijving
Actieradius (WLTP): 327 km

Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving

Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 160 km/u

Maten en gewichten
GVW: 2.010 kg
Afmetingen (LxB): 405 x 178 cm
Wielbasis: 260 cm

Accu
Accu: 39 kWh, Type lithium-ion
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 3 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 88 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten

Interieur
Interieur: Interieurbekleding pulse, Stof

Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 13,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 177 - € 193 per kwartaal

Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Wegrijpakket

Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT CUPRA S.A.U. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-60004020 https://www.cupraofficial.com/ customercare@cupraofficial.com

= Aanvullende opties en accessoires =

- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 18"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- diffusor
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- sportonderstel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- unikleur/pastel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel

= Bijzonderheden =

De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische CUPRA Raval biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. Je wordt actief onderdeel van de energietransitie met de elektromotor. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Comfortabel zitten, ook als de rit onstuimig is? Dat kan met de sportstoelen. Bij de uitrusting van deze CUPRA horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Het digitale dashboard vertelt je onderweg alles dat bijdraagt aan een veilige, efficiënte rit. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Je smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... Je doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. Natuurlijk behoren DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Het zal je verbazen hoe deze auto in staat is om voor jou de omgeving en het verkeer om je heen in de gaten te houden. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze CUPRA. Het Lane-keeping systeem is altijd alert. Over de rijstrooklijntjes gaan is er niet bij. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

We kunnen ons voorstellen dat je deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan je zien, dan vertellen we je meteen welke financieringsvormen we je eventueel kunnen bieden.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Hoeveel kost een CUPRA Raval verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Van den Brug Heerenveen

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken