
Dacia Dokker - 1.2 TCe S&S Série Limitée Stepway|1E EIGENAAR
Algemeen
| Prijs | € 12.490 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 112.383 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KGH-10-K |
| Datum deel 1 | 13-02-2018 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Dacia Dokker occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 175 km/u
GVW: 1.839 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterdeuren met ruiten
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Side skirts
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
ZEER PRAKTISCHE EN LUXE UITGEVOERDE DACIA DOKKER.
STOER UITERLIJK VANWEGE DE STEPWAY UITVOERING!
BOUWJAAR 2018
AFKOMSTIG VAN DE 1E EIGENAAR!
SLECHTS 112.383km GEREDEN.
HIJ STAAT OP ALLSEASON BANDEN
ONDERHOUDSHISTORIE IS AANWEZIG.
DE AUTO WORDT AFGELEVERD INCLUSIEF ONDERHOUDSBEURT CONFORM DEALERSCHEMA!
ONZE BELOFTES
*** GEEN AFLEVERKOSTEN
Bij de prijs die u ziet, komen GEEN AANVULLENDE KOSTEN.
*** INRUIL
Is altijd bespreekbaar.
*** GARANTIE
Standaard 1 maand garantie op de motor en de versnellingsbak. Aanvullende garantie? Dit kan, via Autotrust. Hiervoor maken we graag een prijsopgave voor u.
*** AFLEVERING
Geen achterstallig onderhoud! Is uw volgende auto binnenkort toe aan een onderhoudsbeurt? Dan zorgen wij ervoor dat deze plaatsvindt.
Daarnaast voeren we een grondige inspectie uit, zodat u geen verrassingen tegemoet hoeft te zien na de aankoop.
Tenminste 6 maanden APK, voldoende brandstof en een poetsbeurt behoren ook tot de standaard!
HET BEDRIJF
Auto Haasdal is een flexibel en correct bedrijf met een energieke eigenaar die u, net als zijn auto`s, alle aandacht schenkt die u verdient. We streven niet naar een deal, maar naar een nette aanbieding voor een auto die bij u past. We geloven in specialisten die met passie hun vak beoefenen en werken daarom samen met professionele partners voor onderhoud/reparatie, verzekering, carcleaning en licht schadeherstel (restyle).
Auto Haasdal werkt met een aanbod van zorgvuldig geselecteerde auto`s die doorgaans zijn voorzien van een complete onderhoudshistorie. Om in een bepaalde behoefte te kunnen voorzien, zoals een zeer lage kilometerstand, uitgebreide optiepakketten of een exclusieve uitvoering, kan Auto Haasdal uitwijken naar het buitenland (import).
U bent altijd welkom! WE RADEN U AAN EEN AFSPRAAK TE MAKEN VOOR EEN BEZICHTIGING.
Hoeveel kost een Dacia Dokker verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























