
Dacia Dokker - 1.5 dCi 75 Ambiance Airco, Elektr Ramen, NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 2.965 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 182.552 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VH-099-V |
| Datum deel 1 | 18-04-2014 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,90 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1181 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 15,9 s
Topsnelheid: 150 km/u
GVW: 1.959 kg
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
Overig
- Tussenschot volledig
Wij zijn op afspraak geopend van maandag tot en met zaterdag. Bij ons kunt u terecht voor het tenaamstellen van uw voertuig. Voor meer informatie en afspraken zijn wij dagelijks telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 18:00 uur. Mocht u van plan zijn om bij ons een auto aan te schaffen willen wij u vriendelijk verzoeken om het pin of overschrijvingslimiet te verhogen. Bij het overschrijven zit er een tijdsduur van 4 uur tussen voor dat het limiet dat aangepast word.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10:00 - 17:00 uur
Zaterdag: 10:00 - 16:00 uur
Heeft u een auto in te ruilen? Stuur dan enkele foto's en de kilometerstand per WhatsApp, en ontvang een inruilvoorstel.
WhatsApp: 06-24129696
Aan onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Dacia Dokker verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























