
Dacia Dokker - 1.5 dCi 90 Pk Ambiance | Houten vloer | Trekhaak | Volledig dealer onderhouden | Marge voe
Algemeen
| Prijs | € 5.995 |
| Prijs incl. BTW | € 5.995 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 108.544 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VP-899-P |
| Datum deel 1 | 29-06-2015 |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris comete |
| Gewicht | 1181 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2021
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 162 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 436 x 175 cm
Wielbasis: 281 cm
Gewichten
GVW: 1.959 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Hedin Certified-servicepakket Budget BEDRIJFSWAGEN (inbegrepen):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Premium 1 BEDRIJFSWAGEN (€ 795 ex BTW meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Halve tank brandstof
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget BEDRIJFSWAGEN"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Excellent 1 BEDRIJFSWAGEN (€ 1.195 ex BTW meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Volle tank brandstof
Gratis aflevering aan huis
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Gratis aircoreiniging
Haal- en brengservice bij onderhoud
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget BEDRIJFSWAGEN"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- metaalkleur
- zijschuifdeur rechts
- alarm klasse 1(startblokkering)
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Hoeveel kost een Dacia Dokker verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















