
€ 10.990
| Prijs | € 11.250 |
| Prijs incl. BTW | € 11.250 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 124.357 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-52-PFR |
| Datum deel 1 | 03-09-2020 (import) |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1181 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
GVW: 1.956 kg
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
BTW en BPM vrij /marge auto
Zijschuifdeur links en rechts
Achteruitcamera