
Dacia Duster - 1.2 TCe 130 mild hybrid Journey 3914 km
Algemeen
| Prijs | € 23.500 |
| Bouwjaar | Juni 2025 |
| Kilometerstand | 3.914 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2029 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KGX-30-H |
| Datum deel 1 | 03-06-2025 (import) |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1279 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 181 x 166 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Dacia DUSTER 1.2 TCe 130 mild hybrid Journey van 3-06-2025, apk 3-6-2029, km stand 23500 euro. tel 0654294952.
Wij verzorgen de juiste papieren voor export
Wir liefern die richtigen paiere für export
We provide the right papers for export
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























