
Dacia Duster - 1.2 TCe 4x2 Prestige LEDER/CAMERA/CRUISE/STOELVERWARMING
Algemeen
| Prijs | € 7.450 |
| Bouwjaar | April 2016 |
| Kilometerstand | 135.648 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-035-DL |
| Datum deel 1 | 29-04-2016 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.751 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 182 x 163 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- 2 sleutels
- 5 deuren
- Achterbank in delen inklapbaar
- Achterruitverwarming
- ACHTERUITRIJCAMERA
- Dikke velgen
- Geblindeerde ruiten
- Lage kilometerstand
- Leder stuurwiel
- Mooie configuratie
- MULTIFUNCTIONEEL STUURWIEL
- NETTE STAAT
- RIJDT EN SCHAKELT GOED
= Bijzonderheden =
Laat u niets wijsmaken, deze Dacia Duster biedt alles wat u van een auto verlangt. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De stijlvolle, luxe uitstraling is inbegrepen in de vorm van leren bekleding. Deze Dacia Duster legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk climate control in deze auto, en die is er dan ook. Het audiosysteem bedient u blind met behulp van de audiobesturing op het stuur. Veilig en praktisch! Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Interesse voor deze Dacia Duster? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
HELE LEUKE EN MOOIE DACIA DUSTER MET EEN STOERE UITSTRALING EN LAGE KILOMETERSTAND - RECENT ONDERHOUD GEHAD - VOL LEDER, STOELVERWARMING, ACHTERUITRIJCAMERA, CRUISE/CLIMATE CONTROL, NAVIGATIE ETC ETC.
Auto gezien? Bij interesse gelieve telefonisch contact op te nemen.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk!
WIJ ZIJN UITSLUITEND OP AFSPRAAK GEOPEND 06-45507473
Bezichtiging uitsluitend op afspraak.
Aan de in de advertenties getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Al het getoonde is onder voorbehoud van invoerfouten.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























