
Dacia Duster - 1.2 TCe Lauréate|NAP|CarPlay|Cruise|Leder
Algemeen
| Prijs | € 6.250 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 150.709 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-XHP-89 |
| Datum deel 1 | 07-08-2014 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1177 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Dacia Duster 1.2 TCe Lauréate|NAP|CarPlay|Cruise|Leder
- Kenteken: 3-XHP-89
- Merk: Dacia
- Model: Duster
- APK tot: 03-09-2026
- Tellerstand: 150709 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: H5F B4
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1177 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Pack Look
- Dakrails
- Extra getint glas achter
Pakket: Pack City
- Airco
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
Pakket: Pack Navigatie
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Zeer nette en praktische Dacia Duster 1.2 TCe Lauréate met 125 PK. Comfortabele SUV met hoge instap, ruime binnenruimte en fijne uitrusting. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Algemene gegevens:
- Bouwjaar: 2014
- Kilometerstand: 150.xxx km (NAP)
- Motor: 1.2 TCe benzine – 125 PK
- Transmissie: Handgeschakeld
Belangrijkste opties:
- Apple CarPlay & Android Auto
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Parkeersensoren
Comfort & extra’s:
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen
- Hoge instap en ruime bagageruimte
- Multifunctioneel stuurwiel
- Elektrische ramen & spiegels
Auto rijdt en schakelt goed. Praktische en comfortabele SUV met betrouwbare rijeigenschappen en een mooie uitrusting.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































