
Dacia Duster - 1.3 TCe 131PK Prestige + Trekhaak|LED|Camera|DAB|Navi|Apple|Android|Airco|Cruise|PDC|16"LM
Algemeen
| Prijs | € 12.450 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 134.861 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-949-GN |
| Datum deel 1 | 07-03-2019 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1209 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.762 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 180 x 168 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard 3 Maanden garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- 16" lichtmetalen velgen
- Achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple Car Play
- Audio installatie + Stuurbediening
- Audio streaming
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging
- Lichtsensor
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Spraakherkenning
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Deze occasion wordt geleverd met:
-Nieuwe APK
-Afleverbeurt
-3 maanden garantie
Of anders in overleg.
Wij rekenen geen afleverkosten en inruil is bij ons mogelijk.
Ook het maken van een proefrit is geen probleem.
Omdat wij persoonlijke aandacht belangrijk vinden om u goed te woord te kunnen staan, zijn bezichtigingen bij ons op afspraak.
Dan weet u ook zeker dat deze occasion nog beschikbaar is.
Een afspraak voor bezichtiging kunt u inplannen op:
Tel: 06-18726615
Mail: verkoop@frankoomenautos.nl
Onze openingstijden zijn:
Maandag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Dinsdag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Woensdag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Donderdag: 08.00-17.00 Pauze: 12.00-13.00
Vrijdag: 08.00-17.00 Pauze 12.00-13.00
Zaterdag: 09.00-15.00
Zondag gesloten
Let op!: Onze advertenties worden met veel zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat er meer of minder opties aanwezig zijn dan gemeld.
Ons advies: Controleer bij bezichtiging of tijdens proefrit goed of alle opties aanwezig zijn.
U kunt geen rechten ontlenen aan onze advertenties of specificatiekaarten op de auto.
Met een auto als deze Dacia Duster komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Verder is de Dacia uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Het navigatiesysteem en het audiosysteem (met DAB-ontvangst!) bedient u met knoppen op het stuur of met gesproken commando's. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Natuurlijk behoren lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller en lederen versnellingspook ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















