
Dacia Duster - 1.3 TCe 150 Extreme, 1500kg trekgewicht, automaat, verwarmde stoelen, pdc ect
Algemeen
| Prijs | € 23.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 38.804 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 13-03-2024 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1242 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 672 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 174 km/u
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): BOVAG garantie, onderhoudsbeurt en 40 punten check.: - Onderhoudsbeurt - Nieuwe apk - 12 maanden Bovag garantie - Minimaal 1/4 tank brandstof - Professionele poetsbeurt - Accu check - Banden minimaal 4 mm V - Vloeistoffen op peil
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- achteruitrij camera
- Android Auto
- Apple Carplay
- Automatisch inklapbare spiegels
- groot multimediasysteem
- Keyless entery
- Lane assist
- Multifunctioneel stuurwiel
- Nationale Auto Pas
- Parkeersensoren (PDC)
- start/stop knop
Autobedrijf van Vugt, de JEEP specialist.
Wij hebben altijd meerdere Jeeps Compass, Renegade en Avenger op voorraad in verschillende kleuren, bouwjaren, uitvoeringen en gereden kilometers.
Onze Jeeps zijn altijd in het bezit van de Nationale Auto Pas.
Bekijk onze website voor de actuele voorraad. www.autobedrijfvanvugt.nl
Het is mogelijk om voor deze auto een financiering af te sluiten. Hier kunnen we u tijdens uw bezoek meer over vertellen.
Ondanks dat onze advertenties met zorg worden samengesteld, kan aan de inhoud geen rechten worden ontleend. Controleer daarom de opties die voor u van belang zijn vóór de aankoop, wij helpen u daarbij met alle plezier.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































