
Dacia Duster - 1.3 TCe 150pk Prestige AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 17.750 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 102.207 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 januari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HVT-41-H |
| Datum deel 1 | 26-01-2022 (import) |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1238 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2021 - sep. 2022
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.778 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 180 x 169 cm
Wielbasis: 267 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
CO₂-uitstoot: 142 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden)
Productveiligheid
Fabrikant: All Selection Cars Boschdijk 878 5627AB EINDHOVEN, NL 0648966322 http://www.allselectioncars.nl allselectioncars@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- 1 JAAR GARANTIE (AUTOTRUST)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Pack Easy (Keyless entry, Keyless start)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
1 JAAR AUTOTRUST GARANTIE
Inruil van u huidige auto is mogelijk
Gelieve een afspraak te maken alvorens de auto te komen bezichtigen op 06-48966322
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk-en zetfouten.
All Selection Cars
Boschdijk 878
5627 AB
Eindhoven
Tel : 040-2988345
Mobiel : 0648966322
Email : info@allselectioncars.nl
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































