
Dacia Duster - 1.3 TCe Prestige 150pk 2020 / Camera rondom / Trekhaak / Navigatie / Climate / 1e eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 13.450 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 95.675 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-041-RL |
| Datum deel 1 | 16-04-2020 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1333 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1209 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Dacia Duster 1.3 TCe Prestige 150pk 2020 / Camera rondom / Trekhaak / Navigatie / Climate / 1e eigenaar NAP
- Kenteken: H-041-RL
- Merk: Dacia
- Model: Duster
- APK tot: 16-04-2028
- Tellerstand: 95675 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood Metallic
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 1333 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: H5H B4
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1209 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 434 cm
- Breedte: 180 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- 1e eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Airco automatisch
- Bluetooth
- Cruise control
- Dodehoek detectie
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Navigatie Touchscreen
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor achter
- Rondomzicht camera
- Stuur multifunctioneel
- Trekhaak
- Volledig dealeronderhouden
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Navigatie Touchscreen
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate control airco
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- 1e eigenaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Boekjes aanwezig
- Brake Assist System
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Netjes onderhouden
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Volledig dealeronderhouden
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Deze luxe en sterke Duster 1.3Tce 150pk Prestige van bouwjaar 2020 heeft origineel 95.675km gelopen incl nationale autopas netjes dealeronderhouden met complete historie van 1e eigenaar.
APK tot 16-4-2028!
2 sleutels aanwezig + afstandbediening.
Nationale autopas.
Sterke en betrouwbare 1.3Tce 150pk benzinemotor!
1e eigenaar.
Boekjes aanwezig vollledig dealeronderhouden!
Origineel nederlandse auto!
Hoge instap!
Trekhaak met 1500kg trekgewicht!
Een ruime en luxe uitgevoerde Duster Prestige 150pk voorzien van vele extra optie’s o.a, radio/aux/USB / Bluetooth telefoon / Rondomzicht camera’s (4 camera’s) / Rijstrooksensor / Cruisecontrol / Automatische Airco / LED Dagrijverlichting / Mistlampen voor / Snelheidsafhankelijke Stuurbekrachtiging / Parkeersensoren achter / Lichtsensor / Regensensor / Elektrische bedienbare ramen voor en achter / spiegels elektrische verstelbaar + verwarmbaar / LM velgen 17” origineel / trekhaak / Hill hold / boordcomputer / Getint privacy glas / Dakrails / enz..
Kortom een ruime comfortabele Duster 1.3Tce 150pk Prestige met een hoge instap. Origineel van 1e nederlandse eigenaar volledig dealeronderhouden!
ALLE INRUIL MOGELIJK.
GARANTIEPAKKETMOGELIJKHEDEN MET 3/6 OF 12 MAANDEN AUTOGARANTIE!
Voor een complete fotoreportage kijk op onze website www.cpetersautos.nl of tel 0614902457
LET OP WIJ ZIJN ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND
Wij rekenen geen afleveringskosten!
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























