
Dacia Duster - 1.6 Hybrid 140 Extreme CarPlay / Clima / P-sensoren / Camera
Algemeen
| Prijs | € 25.890 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 28.951 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 juni 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 27-06-2024 |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Sandstone (beige metallic) |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.355 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (2): Bassispakket: - In staat zoals gezien en bereden - 12 maanden Bovag Garantie vanaf €4500,-- aanschafprijs - Vloeistoffen en bandenspanning worden gecontroleerd en op peil gezet - Kentekentenaamstelling en vrijwaring eventuele inruilauto
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Androidauto
- Apple CarPlay
- Carkit
= Bijzonderheden =
Voor een meerprijs van slechts €695,-- krijgt u het volgende complete garantiepakket:
- 12 maanden of max. 20.000 km BOVAG Garantie (of resterende fabrieksgarantie indien van toepassing)
- 12 maanden Bosch Car Service Pechhulp Europa (24/7 bereikbaar!)
- Onderhoudsbeurt volgens schema van de fabrikant
- APK minimaal 12 maanden geldig
- Mattenset
- Banden minimaal 3 mm
- Distributieriem vervangen indien nodig binnen 12 maanden of 10.000 km
- Brandstof tank minimaal halfvol bij aflevering
- Garantie en onderhoudswerkzaamheden worden door Autobedrijf Cuelenaere gedaan anders vervalt garantie
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Wij adverteren met de grootste zorgvuldigheid. Mocht er echter per ongeluk een fout in de advertentie staan kunnen daar geen rechten aan worden ontleend.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























