
Dacia Duster - 1.6 Lauréate 2wd Airco Leder Trekhaak Lage KM
Algemeen
| Prijs | € 5.750 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 122.284 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 83-NFK-8 |
| Datum deel 1 | 26-08-2010 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1135 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 165 km/u
GVW: 1.710 kg
Wielbasis: 267 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 177 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
Overig
- Bluetooth FM transmitter (Muziek streamen)
- Lichtmetalen velgen 16''
- Onderhoudsboekjes
- Pack Leder (Lederen stuurwiel)
- Pack Look ("Lichtmetalen velgen 16""", Extra getint glas)
= Bijzonderheden =
Wij berekenen geen afleveringskosten voor onze auto's.
Inruil van uw huidige voertuig is mogelijk !
Financiering mogelijk!
Wij werken geheel op afspraak. Voor bezichtiging graag even bellen! Ook in de avonduren mogelijk!
Wij zijn rdw erkend bedrijf en kunnen op locatie voor u uw nieuw voertuig overschrijven.
Betaling bij voorkeur via bankoverschrijving.
Contante betaling mogelijk tot maximaal €2.999,-.
Autokoop & Autohandwash
Leeghwaterstraat 151
2521 CM Den Haag
Tel: 06-83858584
Email:Autokoop1@outlook.com
Alle prijzen/advertenties zijn onder voorbehoud van druk en/of zet fouten.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































