
Dacia Jogger - 1.0 TCe 110 Extreme 5p. | Camera | Keyless | Ful Options |
Algemeen
| Prijs | € 20.744 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 41.289 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-730-FD |
| Datum deel 1 | 27-03-2024 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Korstmos kaki kqm |
| Gewicht | 1151 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 625 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juni 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2022 - 2025
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.695 kg
Afmetingen (LxB): 455 x 178 cm
Wielbasis: 290 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- All-in prijs (inbegrepen):
- Servicebeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- 12 maanden (wettelijke) garantie tot 15.000 km na aanschaf
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Veluwe Exclusive uitgebreide garantie (€ 895 meerprijs): Bij Veluwe Exclusive heeft u altijd de wettelijke garantie op uw nieuwe voertuig. Tevens bieden wij onze uitgebreide garantie aan voor extra zekerheid de komende 12 maanden tot 15.000 kilometer na aanschaf.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "All-in prijs"): Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaallak (MV)
- buitenspiegels in andere kleur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
Overig
- Pack Extreme (dodehoek detectie, parkeersensor voor) (PCV78)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Welkom bij Veluwe Exclusive,
Dit is wel de kleur en het pakket hoe je de Jogger wilt hebben! Super sportief en stoer!
Auto wordt zonder meerprijs geleverd met nieuwe service en garantie.
Voor meer foto’s en informatie over dit voertuig mag u via onderstaande gegevens contact met ons opnemen. Wij sturen u graag een uitgebreide fotoreportage toe.
Wij werken met all-in prijzen, dit houdt in nieuwe servicebeurt, minimaal 12 maanden APK en wettelijke garantie. U heeft bij ons de keuze om de garantie uit te breiden naar onze Veluwe Exclusive uitgebreide garantie, dit betekent meer zekerheid de komende 12 maanden op uw nieuwe voertuig. Vraag ons naar de mogelijkheden.
Bel, Whatsapp of e-mail voor een afspraak.
Met vriendelijke groet,
Veluwe Exclusive
info@veluweexclusive.nl
06-52682509 / 0341-234001
www.veluweexclusive.nl
Wij stellen onze advertentie zorgvuldig samen, helaas kan het voorkomen dat er een foutieve optie of vermelding in voorkomt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Hoeveel kost een Dacia Jogger verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























