
Dacia Jogger - 1.6 Hybrid 140 Extreme 7-pers. Automaat Achteruitrijcamera | Apple CarPlay | Cruise Contro
Algemeen
| Prijs | € 24.695 |
| Prijs excl. BTW | € 20.803 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 27.858 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 mei 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HNN-45-N |
| Datum deel 1 | 09-05-2025 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2022 - okt. 2025
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 104 kW (141 PK)
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 69 kW (94 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.995 kg
Afmetingen (LxBxH): 455 x 178 x 167 cm
Wielbasis: 290 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: B Mobility Holland Marsh 20 9663AV NIEUWE PEKELA, NL 085-7606002 http://www.b-mobility.nl sales@b-mobility.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- Extra getint glas achter
- Pack Assist (Dodehoek detector, Parkeersensor voor)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- multimedia scherm standaard
- premium metaalkleur
- stuur kunstleder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Ruimte, comfort én hybride power in één slimme gezinsauto!
Stap in deze stoere Dacia Jogger 1.6 Hybrid 140 Extreme en ervaar het beste van praktisch rijden gecombineerd met moderne technologie en zuinig hybride rijden. Dankzij de krachtige 140 pk hybride aandrijving en automatische transmissie geniet u van soepel, stil en efficiënt rijcomfort ideaal voor zowel dagelijkse ritten als lange vakanties.
Met plaats voor maar liefst 7-personen is deze Jogger perfect voor gezinnen, avonturiers of iedereen die extra ruimte zoekt zonder concessies te doen aan comfort en uitstraling.
Highlights:
✔ 1.6 Hybrid 140 pk – krachtig én zuinig
✔ Automaat – ontspannen rijden in elke situatie
✔ 7-persoons uitvoering – extra veel ruimte
✔ Achteruitrijcamera – eenvoudig parkeren
✔ Apple CarPlay – altijd verbonden onderweg
✔ Navigatiesysteem – moeiteloos uw bestemming bereiken
✔ Cruise Control – comfortabel lange afstanden rijden
✔ Extreme-uitvoering – stoer, luxe en compleet uitgerust
Deze Dacia Jogger 1.6 Hybrid 140 Extreme combineert slimme functionaliteit met een robuuste uitstraling en verrassend veel luxe. Klaar voor iedere rit van schoolrun tot roadtrip!
Op een nieuwe Dacia Jogger Hybride zit standaard 3 jaar fabrieksgarantie (tot 100.000 km). Voor het hybride accupakket geldt een royale 8 jaar garantie (tot 160.000 km) met een garantie op behoud van minimaal 63% van de capaciteit
Wij rekenen €395,- voor een afleveringsbeurt.
De informatie op onze website is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Fouten zijn echter nooit volledig uit te sluiten. Het is daarom verstandig om niet alleen op de hier weergegeven informatie te vertrouwen, maar zaken die uw aankoopbeslissing zouden kunnen beïnvloeden ook bij aankoop te controleren.
Hoeveel kost een Dacia Jogger verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























