
€ 900
| Prijs | € 1.100 |
| Bouwjaar | Januari 2014 |
| Kilometerstand | 195.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-542-NJ |
| Datum deel 1 | 04-03-2023 |
| Topsnelheid | 179 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Ruime gezins auto motor is defect maar verder ziet de auto er goed uit.
Volledig leer interiuer stuurbekr radio/cd/usb groot scherm cv elektr ramen voor en achter armleuning trekhaak.




































