
Dacia Logan MCV - 0.9 TCe Ambiance | 46480KM | NL Auto | Airco | Elektrische Ramen | Trekhaak | 12 Maanden B
Algemeen
| Prijs | € 6.440 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 46.480 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-TZB-14 |
| Datum deel 1 | 12-06-2014 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Bleu navy |
| Gewicht | 1013 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2016
Technische informatie
Koppel: 135 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Vooras: Bandenprofiel links: 3 mm; Bandenprofiel rechts: 3 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Lengte: 449 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 116 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: matig
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Rijklaarprijs basispakket (inbegrepen): Inclusief netjes schoonmaken binnen / buiten, technische controle, vloeistoffen op peil, minimaal 3 maanden APK en tenaamstellingskosten
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Full-service Showroomprijs + 12 maanden BOVAG Garantie (€ 975 meerprijs): Professioneel gepoetst (pakket basis) inclusief benodigde onderhoudsbeurt, halve tank brandstof, minimaal 12 maanden APK en 12 maanden BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Rijklaarprijs basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Rookvrij: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bagagedek
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- Instructieboekjes aanwezig
- passagiersairbag
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























