
Dacia Logan MCV - 0.9 TCe Automaat Laureate
Algemeen
| Prijs | € 9.450 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 117.753 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TX-707-H |
| Datum deel 1 | 12-11-2018 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart nacré 676 |
| Gewicht | 1054 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 575 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2020
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.590 kg
Afmetingen (LxB): 449 x 173 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- Pack Prestige (Navigatiesysteem full map, DAB ontvanger, elektrische ramen achter, multimedia-voorbereiding, parkeersensor achter)
- Parkeer pakket (achteruitrijcamera, parkeersensor achter)
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Prijs is rijklaar!
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























