
Dacia Logan MCV - 0.9 TCe Lauréate | Nwe APK | Airco | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 8.400 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 92.364 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-ZPJ-64 |
| Datum deel 1 | 20-02-2015 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1013 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 173 x 152 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (zonder meerprijs): Geldige APK Tenaamstellen Voertuig Inruil bespreekbaar
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Tenaamstellen, Vloeistof controle
- Afleverpakket (€ 795): Groot Onderhoud Nieuwe APK 12 Maanden Bovag garantie 15.000 kilometer en of 1 jaar onderhoudsvrij
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 Maanden Bovag garantie, Groot Onderhoud, Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
= Bijzonderheden =
**Dacia Logan MCV 0.9 TCe Lauréate | Handgeschakeld | MPV | Bluetooth | Dakrails | APK tot 07/2027**
Praktische en ruime Dacia Logan MCV 0.9 TCe Laureate, zuinig in gebruik en onderhoud! Voorzien van airco, trekhaak etc.
Recent apk gekeurd, geldig tot 1 juli 2027
2 Sleutels aanwezig
4 nieuwe all season banden
Nationale Auto Pas (NAP) aanwezig
Ben jij op zoek naar een betaalbare en veelzijdige gezinsauto? Deze Dacia Logan MCV 0.9 TCe Lauréate uit 2015 biedt ruimte, comfort en degelijkheid voor een aantrekkelijke prijs. Met zijn bruine kleur en praktische MPV-carrosserie scoort deze Logan met uitstek op functionaliteit. Dankzij zijn royale bagageruimte en in delen neerklapbare achterbank is deze auto ideaal voor zowel lange vakanties als dagelijkse ritten.
Wat heeft deze Logan MCV allemaal te bieden?
? Handgeschakelde transmissie met 5 versnellingen
? Betrouwbare 0.9 TCe motor met 66 kW (90 PK)
? Dakrails voor extra transportmogelijkheden
? Centrale vergrendeling met afstandsbediening, elektrische ramen
Met een topsnelheid van 175 km/u en een acceleratie van 0 tot 100 km/u in 11,1 seconden, biedt deze zuinige Logan ook de nodige dynamiek op de weg. Veiligheid staat uiteraard ook voorop: hij is uitgerust met airbags voor bestuurder en passagier, zij-airbags, en Anti Blokkeer Systeem.
Deze Dacia Logan MCV wordt geleverd met een APK die geldig is tot juli 2027, waardoor je zorgeloos kunt rijden. Ideaal voor gezinnen of als praktische auto voor dagelijks gebruik.
Neem gerust contact voor een proefrit in de Dacia Logan MCV 0.9 TCe Laureate, we helpen u graag!
Inruil van uw eigen auto behoort tot de mogelijkheden.
FIRST CLASS CARSERVICE, 6 dagen per week geopend. Maandag t/m Vrijdag van 08.00u-17.30u, Zaterdag van 09.00u-16:00u. Inruil van uw eigen auto behoort tot de mogelijkheden. Ook voor al uw reparaties, onderhoud en APK-keuringen.
Graag tot ziens in ons bedrijf in Bunnik.
First Class Carservice
Rumpsterweg 12a
3981AK Bunnik
030-6567641
Disclaimer: Controleer zelf bij aankoop alle zaken die voor u van belang zijn op juistheid, werking en aanwezigheid. Tenzij anders overeengekomen bent u altijd verzekerd van 12 maanden consumentenbescherming op uw aankoop. Alle aankoop-keuringen en controles zijn uiteraard toegestaan, graag wel ter plaatse. De genoemde verkoopprijzen zijn meeneem prijzen, voor meer service en 12 maanden Bovag garantie bieden wij passende afleverpakketten aan. Vraag gerust naar een persoonlijk voorstel.
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























