
Dacia Logan MCV - 0.9 TCe Prestige AIRCO/NAVI BJ 2015
Algemeen
| Prijs | € 2.650 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 160.769 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GG-556-P |
| Datum deel 1 | 29-05-2015 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1013 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2014 - sep. 2015
Technische informatie
Koppel: 135 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 173 x 155 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Pijffers Auto's Raalte Wijheseweg 65 8107PJ BROEKLAND OV, NL 0572351728 http://www.pijffers.nl info@pijffers.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
BJ 2015
160769 KM
EURO 5 J
APK tot 13-06-2026
Koelers defect
Airbags heel
Voor al uw occasions en onderdelen. Wij zijn een autobedrijf met een zeer interessant aanbod van occasions en onderdelen. Ons bedrijf heeft een altijd een breed aanbod aan auto´s en andere motorvoertuigen in het assortiment. Al onze occasions worden grondig nagekeken, alvorens ze u worden aangeboden. Wij kopen ook auto’s en diverse motorvoertuigen in. Zowel van particulieren als bedrijven. Naast de occasions heeft Pijffers ook een demontage afdeling waar u dat ene onderdeel voor uw voertuig kunt vinden. Heeft u interesse in een van onze auto´s of zoekt u een onderdeel, dan nodigen wij u van harte uit voor een bezoek. De koffie staat altijd klaar.
Pijffers Auto's BV heeft circa 250 auto's op voorraad.
Kijk voor onze volledige aanbod op www.pijffersautos.nl
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























