
Dacia Logan MCV - 0.9 Tce *Prestige* | Trekhaak | Navigatie | A/C | Orig. NL | Leuk |
Algemeen
| Prijs | € 4.500 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 203.816 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KR-715-H |
| Datum deel 1 | 04-11-2016 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1013 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2016-11
Modeljaar: 2017
Prestaties
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 173 x 155 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Alarm
- Elektronische startblokkering met transponder
Algemene Opties en Accessoires
- Bluetooth carkit
- ISO-fix
- Middenarmsteun
- Parkeersensoren achter
Audio, tv en 12v access
- Radio voorbereiding : antenne, bekabeling radio en bekabeling voor dashboardspeakers (excl. speakers)
Comfort aandrijving
- Cruise control en snelheidsbegrenzer
Communicatie / navigatie
- Media Nav multimedia- en navigatiesysteem
Dak
- In de lengterichting geplaatste dakrails
Gordels en airbags
- 3-punts veiligheidsgordels achter (3x)
- 3-punts veiligheidsgordels voor
- Frontairbags bestuuder en passagier (passagierairbag uitschakelbaar)
- Veiligheidsgordels met gordelspanner en spankrachtbegrenzer zitplaatsen bestuurder en passagier vóór
- Veiligheidsgordels vóór in hoogte verstelbaar
- Zij airbags voor
Instrumenten
- Bandenspanningcontrolesysteem
- Boordcomputer met o.a. totaalteller, dagteller, totaal verbruik, gemiddeld verbruik, actieradius, gemiddelde snelheid, onderhoudsinterval
- ECO-modus
- Toerenteller
- Waarschuwing niet gesloten gordel bestuurder
- Waarschuwingssignaal "Niet goed gesloten portieren"
- Waarschuwingssignaal bij niet uitschakelen van de verlichting
Koffer
- Bagage-afdekhoes
Lading interieur
- Insteekvakken aan de rugleuning van de voorstoelen
- Opbergvakken in voorportieren
- Rokersset
Remmen
- ABS met elektronische remkrachtverdeling
Ruiten en glas
- Elektrisch bedienbare zijruiten achter
- Elektrisch bedienbare zijruiten voor
- Zonwerend glas rondom
Sloten
- Centrale deurvergrendeling met afstandbediening
Stuurinrichting
- Hydraulische stuurbekrachtiging
Trim exterieur
- Buitenspiegelbehuizing in carrosseriekleur
- Dakrails in lengterichting in chroomkleur satijnglans met uiteinden in zwart
- Details grille in chroomkleur
- Parkeersensoren achterbumper
- Portiergrepen buitenzijde in carrosseriekleur
- Standaard lak
Trim interieur
- Bekleding 'Lauréate'
- Dashboard in donker antraciet met omlijsting luchtroosters in chroomkleur en omlijsting middenconsole in chroomkleur met satijnglans
- Deurpanelen binnenzijde in donkergrijs met deurgreep in antracietgrijs
- Interieur met chroomkleurige accenten: bediening verwarming, middenconsole en dashboard
- Omlijsting tellers in tellerhuis in chroomkleur
- Stuurinleg in grijs
- Stuurwiel met leder bekleed
Veiligheid aandrijving
- ESC (Electronic Stability Control)
Velgen en banden
- 15'' Lichtmetalen velgen 'Empreinte'
- Bandenreparatiekit
Verlichting exterieur
- Dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Verlichting interieur
- Binnenverlichting voor met leeslampje
- Kofferruimte met verlichting
Zetels
- 3 hoofdsteunen achter 'komma' vormig
- Achterbankleuning neerklapbaar in 2 delen (1/3-2/3)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- ISOFIX bevestigingssysteem voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
- Middenarmsteun
Zichtbaarheid
- Binnenspiegel met anti-verblindingsstand
- Van binnenuit verstelbare buitenspiegels
= Bijzonderheden =
Het karaktervolle uiterlijk van de Dacia Logan Mcv doet niets af aan het feit dat dit een comfortabele en bijzonder praktische auto is. Het is een auto uit 2016 die 203816 heeft gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Vakgarage Los Rijsoord, opgericht in 1958, is uw mobiliteitspartner op het gebied van occasions en onderhoud. Met een tiental medewerkers streven we elke dag naar het zo goed mogelijk ontzorgen van de klant. Sinds jaar en dag zijn we trots Bovag partner en gaan we voor een maximale klanttevredenheid. Bekijk eens onze reviews:
https://www.klantenvertellen.nl/reviews/1048809/vakgarage-los-rijsoord
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























