
Dacia Logan MCV - 1.6-16V Lauréate MPV met trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 1.290 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 174.027 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 29-GFX-8 |
| Datum deel 1 | 02-07-2008 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht blauw metallic |
| Gewicht | 1170 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2007 - nov. 2008
Technische informatie
Koppel: 148 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 174 x 166 cm
Wielbasis: 290 cm
Interieur
Interieur: Licht grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 178 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Griffioen Noordeindseweg 362 2651LN BERKEL EN RODENRIJS, NL 0105110260 http://www.autogriffioen.nl info@autogriffioen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
Infotainment
- Radiovoorbereiding
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Reservewiel
= Bijzonderheden =
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Dacia Logan MCV. Het is een auto van het bouwjaar 2008, hij heeft 174027 kilometer op de teller staan. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Met isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Dacia helemaal compleet met trekhaak.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Wij zijn voor een proefrit alleen op afspraak open - Onze openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9.00u tot 17.00u - zondags van 10:00u tot 15:00u - Inruil van uw oude auto is mogelijk, ook zonder APK - Wij kunnen uw auto overschrijven/op naam zetten/ exporteren - U kunt bij ons pinnen - We kunnen u helpen uw auto te verzekeren. Voor info 010-511 02 60
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























