
Dacia Logan MCV - 1.6-16V LPG Lauréate - APK 06-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | Januari 2008 |
| Kilometerstand | 348.626 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 11-ZF-TD |
| Datum deel 1 | 26-01-2008 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1225 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: LPG G3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 199 x 164 cm
Wielbasis: 290 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 178 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 249 - € 264 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overige
- Pack Exclusive
= Bijzonderheden =
Dacia Logan MCV 1.6-16V LPG Lauréate, bouwjaar 2008, kleur grijs metallic, airco, elektrische ramen, centrale vergrendeling, stuurbekrachtiging, radio/cd speler, dubbele airbag en zij airbag, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, onderhoudsboekje aanwezig, heeft 348.626 km gelopen, apk tot 6 juni 2027, rijdt en schakelt perfect, voor verdere info 0162-316644.
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























