
Dacia Sandero Stepway - 0.9 TCe 90 pk Lauréate Trekhaak, Airco
Algemeen
| Prijs | € 8.900 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 51.968 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 09 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZP-470-K |
| Datum deel 1 | 19-07-2016 (import) |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht rood metallic |
| Gewicht | 998 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 545 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2015
Technische informatie
Koppel: 136 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 176 x 162 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Neele Hoge Maat 2 3961NC WIJK BIJ DUURSTEDE, NL 06-49671800 http://www.autoneele.nl Info@autoneele.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Parkeersensor achter
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Handmatig bediende airconditioning (CA01)
- Parkeersensoren in achterbumper (RDPRAR)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Hele luxe Dacia Sandero Stepway uitvoering in een mooie rood/oranje kleur met hoge instap en trekhaak!
Deze Dacia is een fijne hoge instap auto met fijne opties zoals cruise control, airconditioning en een navigatiesysteem.
Hiernaast is deze auto netjes onderhouden en dit is uiteraard terug te zien aan de auto.
De trekhaak kan handig zijn voor een aanhanger of een fietsendrager.
Sinds 2019 van de laatste eigenaar geweest.
Heeft u een inruil auto of heeft uw voorkeur deze auto per maand af te betalen? Dat is mogelijk via onze financiering mogelijkheden, zelf kijken welke mogelijkheden er zijn is mogelijk via onze website. Voor meer informatie kan u altijd contact met ons opnemen.
Benieuwd naar deze Dacia Sandero? Neem gerust contact op voor een proefrit en wie weet rijd u hier binnenkort in rond!
- Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alléén op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kan u ons altijd vrijblijvend contacteren. -
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelieve contact op te nemen voor u de gewenste auto wilt komen bezichtigen in onze showroom.
De voordelen van een aankoop bij Auto Neele:
Auto Neele is van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur geopend op afspraak en zaterdag van 10.00 uur tot 16.30 uur.
Persoonlijk contact met 1 contact persoon voor al uw vragen, zowel voor, tijdens als na de verkoop.
Motto: Kwaliteit is kwantiteit.
Auto's in uiterste top staat leveren voor een scherpe prijs, waardoor er een snelle doorloop is, zowel naar de handel / b2b als naar de particuliere klant.
De auto's zijn rijklaar geprijsd en worden geleverd zoals u het verwacht als u een zo goed als nieuwe auto koopt!
De perfecte auto gevonden maar toch liever andere (kleur) velgen, spoilerpakket een bepaalde optie of iets anders? Neem contact op voor de mogelijkheden.
Gevestigd in Wijk bij Duurstede, nabij Utrecht, Houten en Nieuwegein.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































