
Dacia Sandero Stepway - 0.9 TCe Lauréate
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 104.250 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-KVV-91 |
| Datum deel 1 | 26-07-2013 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 998 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 545 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Wij zijn alleen op afspraak geopend. Eventueel bezichtigingen in de avond uren ook mogelijk. Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Dacia Sandero 0.9 TCe Stepway Lauréate
- Kenteken: 1-KVV-91
- Merk: Dacia
- Model: Sandero
- APK tot: 20-02-2027
- Tellerstand: 104250 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 898 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: H4B A4
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 998 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 408 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Glanz Occasions
Bredeweg 118
2761kb zevenhuizen
0684420328
info@glanzoccasions.nl
Wij zijn alleen op afspraak geopend. Eventueel bezichtigingen in de avond uren ook mogelijk. Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































