
Dacia Sandero Stepway - 0.9 TCe SL 90PK | 1e Eigenaar | Volledige Onderhoudshistorie | Nette Staat | NL AUTO | Tre
Algemeen
| Prijs | € 8.445 |
| Bouwjaar | November 2017 |
| Kilometerstand | 152.549 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PZ-468-H |
| Datum deel 1 | 16-11-2017 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Kosmosblauw rpr |
| Gewicht | 1015 kg |
| Trekgewicht max | 1090 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxB): 408 x 176 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Altijd inbegrepen, Geldige APK, Vloeistoffen Controle (Olie, koelvloeistof en ruitenwisser vloeistof) en 10 Liter Brandstof.
- Zekerheid (€ 895 meerprijs): 6 maanden garantie, 1 jaar geldige APK, Onderhoudsbeurt en Poetsen.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Zekerheid (6 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen wielen 16" 'Altica' (RALU16 RDIF25)
- metaalkleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor (PROJAB)
- side-skirts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch bedienbare zijruiten achter (LVAREL)
- elektrische ramen voor
- Handmatig bediende airconditioning (CA01)
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- Parkeersensoren in achterbumper (ITPK1)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Neem contact op met onze verkoopadviseur Daniël op 06-41184369.
Welkom bij Auto Plantinga - een helemaal nieuw bedrijf (BOVAG aangesloten) aan de Apolloweg 4A te Leeuwarden. Wij hebben bijna 15 jaar merk dealer ervaring bij diverse merken, hierdoor zijn we gespecialiseerd in diverse merken. Onze werkplaats en showroom zijn 6 dagen per week van 09:00 tot 19:00 geopend. Van A tot Z volledig ontzorgd. De beste service voor een uitstekende en eerlijke prijs. Neem contact op met onze verkoopadviseur Sweder op 06-27411512 of Daniël op 06-41184369.
Inruil? heel graag! wij maken snel een scherp voorstel voor u. Financiering? Lease? Service Onderhoudsplan? Verzekering? Trekhaak? Ramen Tinten? Andere velgen en of banden? Nieuwe apk? Onderhoudsbeurt? Interieur herstel? Professioneel Poetsen? Beschadiging Herstellen? Andere specifieke wensen? wij hebben alles intern in huis en kunnen alles snel monteren en leveren. Wij gespecialiseerd in Auto`s, Bedrijfsauto`s en Campers. Wij verkopen geen nee, alles is mogelijk.
Staat uw droom auto er niet bij? wij werken samen met meerdere grote autodealers in Nederland en zoeken graag samen met u naar de juiste auto. Liever een helemaal nieuwe auto met een leuke korting? Uiteraard kan Auto Plantinga dit voor u verzorgen! Geen tijd of is de afstand een probleem? Wij kunnen 6 dagen per week met u videobellen. Ook bieden wij de service om de auto door het hele land te bezorgen (dit is mogelijk vanaf 50 euro meerprijs). Geen zin om hiervoor extra te betalen? geen probleem we maken graag een deal met u. Klant is koning!
Bekijk hier onze actuele voorraad: https://www.marktplaats.nl/u/auto-plantinga/10605686/
Standaard afleverpakket: Altijd inbegrepen, Goed advies, Een fijn gesprek, Geldige APK, Vloeistoffen Controle (Olie, koelvloeistof en ruitenwisser vloeistof) en 10 Liter Brandstof.
Zekerheid afleverpakket:(meerprijs 895 BOVAG Garantie) kies voor zekerheid, dit betreft 6 maanden garantie, 1 jaar geldige APK, Onderhoudsbeurt en Poetsen.
Heeft u nog andere specifieke wensen met betrekking tot de aflevering, alles is mogelijk, wij helpen u graag. Ook na de aflevering staan we graag voor u klaar. Wij hechten veel waarde aan vaste relatie die graag terugkomen.
Van harte welkom bij Auto Plantinga in Leeuwarden.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































