
Dacia Sandero Stepway - 1.0 TCe 100 Bi-Fuel Comfort Cruise Bluetooth PDC Orig.NL
Algemeen
| Prijs | € 12.400 |
| Prijs excl. BTW | € 10.396 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2021 |
| Kilometerstand | 118.127 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-010-RB |
| Datum deel 1 | 03-02-2021 |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 68 kW (92 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1129 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - sep. 2022
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.618 kg
Afmetingen (LxBxH): 410 x 178 x 158 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 203 - € 215 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Ploegh Molenweg 4 9231HS SURHUISTERVEEN, NL 0512-361251 http://www.garageploegh.nl info@garageploegh.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Multi Funct stuurwiel
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Lpg installatie
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bedrijfsinformatie =
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten. LIEVER NIET MAILEN MAAR BELLEN! GARAGE PLOEGH 0512 - 36 12 51
Inruilen doen we graag en op afspraak zijn wij geopend tot 22.00uur.
Wij vinden het prettig als u belt.
U bent van harte welkom bij ons aan de molenweg 4
0512-361251 info@garageploegh.nl
06-43530009 Whatsapp
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































